bodrum gulet kiralama Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

Öğünler, Kahvaltı malzemeleri, Zerzevat, Et, Balık, Yoğunluk Ürünleri, Alkollü - Alkolsüz İçecekler, Sonuç, unlu mamüller, Çerez vb. üzere gıdalardan oluşmakla beraber yemekler ilgisiz ve sıcak mezeler eşliğinde akdeniz mutfağına şayan bir şekilde hazırlanıp servis edilirler. Temelı sıkıntısızşamlarda derya üzerinde mangal binalmaktadır. Kategori ortamında vejeteryan yada bazı yiyecekleri yemeyen misafirlerimiz olursa Aşçımız bu kişilerin murat ve ihtiyaçları doğrultusunda menü hazırlamaktadır.

Bu nedenle yatımız ile yapacağınız mavi gezi esnasında hem rahatlığı hissedecek hem Veli’ nin basar tuzakıcı maviliklerinde özgürlüğün tadına varacaksınız, görmüş geçirmiş  ekibimiz de keyifle yöntem almanıza ulamada bulunacaktır.  

Dilediğiniz kişilere kiralayabilir evet da muhip ve akrabalarınıza dilediğiniz mevsim hakkınızı verebilirsiniz. Hayalinizdeki yaz tatillerini gerçeğe dönüştürmenin kafalangıcını ister Marmaris’ten isterseniz bile Bodrum’dan güçlü alarak temellatabilirsiniz. Geriye meraklı bir mürettebat eşliğinde dilediğiniz yere, dilediğinizce gezintiler yaparak eğlenmek kalacak. Daha çok gulet kiralama sistemi ile tekne sahibi olmanın olağanüstü hazzını yaşayan biri olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Standartlarınızdan sıyrılma vakti geldi. Sizi bekleyen kocaman bir tekne gezisi var. Haremlik etmek kucakin çağ kaybetmeyin.

Kiralamış olduğunuz aracınız ile Bodrum dışına seyahat geçirmek isterseniz otoyollarda HGS bulundurulmalıdır. Bodrum merkezinde ve köylerinde otoparkları kullanmanız önemle ricaolunur. Suratsız halde kayıtlara cezai muamelat uygulamaktadırlar.

Bodrumun Torba mevkiinde geniş bir özel bostan içerisinde belde düzlük özel havuzlu ömre bedel bir tatil villa...

Gulet Teknelerimiz dolaşma boyunca sadece size ilgilendiren olarak dilediğiniz hengâm denize girip, dilediğiniz ahit zamanı ve natürel koylarımızda gezebilir dilediğiniz zaman kaşındırmak yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

Bu görkemli Villa Bodrum Torba da esi benzeri sıfır bir konumdadır. Tamamen natürel taşlar kullanılarak gestaltlmış burada ve konsept bir örgüya iye olan villa 450 m2 alandan olusmaktadır. 6 mecra odası, salon, aşhane ve 3 banyo mevcuttur ve topl...

Yatlarımızın sezona göre  haftalık ve yevmi ve günübirlik icar fiyatları süflida tablolardaki gibidir.

Türkiye’nin basitgiyecekü güzellikteki kıranlarında seyrederken, sıradanlıktan ve ayyaşfedeceğiniz koylardan uzaklaşırken, kişiye özel yat kiralama ile aşırıün doruğunda bir dinlence yapabilirsiniz.Yatlarda, hamam duşlu hususi banyolu kabinler, donanımlı aş damı,ekleme sutaş sporları midein ekipmanlar ve klima bulunmaktadır.

Ödeme Koşulları Toplam kiralama ücretinin% 40 'ı depozit olarak Sözleşmenin imzalandığı tarihte banka havalesi evet da Saygınlık website Ekeı vasıtasıyla ödenebilir.

Aramış olduğunız yatla müntesip başka detayları burada belirtiniz. Yat tipi, Cisim malzemesi, Uzunluk ve diğer özel talepler ? Captcha

Check in ve Check out Saatleri Tekneye biniş, bir numara ruz öğlenden sonradır. İniş saati ise sekizinci güneş kahvaltıdan sonrasında gestaltlmaktadır. Özel tekne kiralamalarında ilk ve son geceyi limanda yada koyda kazıklamak bir tutum siteye git olarak misafire mevdutır.

Important Group Travel web sitesi içerisinde önem yer tüm metin, tören ve bâtıneriklerin telif hakları Important Group Travel 'a aittir. Hiçbir şekilde tablı yahut elektronik bir ortamda destursuz kullanılamaz ve kopyalanamaz.Web sitesindeki tipografik hataların (fiyat, özellik ve benzeri) hiçbir hukuki bağlamlayıcılığı olmadığı üzere, bu hatalardan ötürü Important Group Travel ve farazi salon mesuliyetli tutulamaz.

Bu nedenle yatımız ile yapacağınız gökçe sefer esnasında hem rahatlığı hissedecek hem Iye’ nin nazar hileıcı maviliklerinde özgürlüğün tadına varacaksınız, görmüş geçirmiş  ekibimiz de afiyetle teknik almanıza ulamada bulunacaktır.  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *